Szkolenia

Rusza cykl ekskluzywnych Warsztatów Tradingu Technologicznego. Podczas stacjonarnych zajęć, prowadzonych w trybie weekendowym, prezentujemy zagadnienia związane z rolą technologii i informatyki w nowoczesnym inwestowaniu.
W trakcie zajęć prezentujemy konkretne narzędzia oraz – co najważniejsze – sposoby ich efektywnego wdrożenia.
Zajęcia odbywają się w siedzibie Independent Trading House w Warszawie.


Independent Trading House będzie miało przyjemność współorganizować ekskluzywne szkolenie dla Inwestorów rynku Forex zatytułowane Od strategii manualnej do portfolio strategii algorytmicznych. Program szkolenia obejmuje zarówno wspieranie tradingu manualnego prostymi rozwiązaniami algorytmicznymi automatyzującymi codzienne czynności, jak również stosowanie zaawansowanych rozwiązań w celu realnego przetestowania strategii i stworzenia projekcji jej działania na przyszłość w oparciu o analizę statystyczną.

 

IMG_4385 IMG_4405 DSCF5183

Szkolenia trwają łącznie 12 godzin i są podzielone na dwa bloki – 6 godzin dotyczących tradingu manualnego i drugie 6 o tradingu algorytmicznym. Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do skorzystania z formularza poniżej, a w przypadku najbliższego spotkania zostaną Państwo poinformowani jako pierwsi.

 

Zapisz się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wiadomość

Back to Top